Przeglądasz teraz

Hodowla

Artykułów: 4
hodowle kotów syberyjskich

Hodowle kotów syberyjskich – jak mądrze wybrać?

Kot syberyjski to Twoje marzenie? Zastanawiasz się gdzie są najładniejsze kocięta syberyjskie i które hodowle kotów syberyjskich warto wziąć pod uwagę? Poniżej znajdziesz szereg informacji na temat zakupu kotów syberyjskich.
gdzie kupić kota syberyjskiego

Gdzie kupić kota syberyjskiego? Hodowle i ceny

Kot syberyjski to jeden z najbardziej pożądanych kotów. Może dlatego, że są to zwierzęta o bardzo wdzięcznym wyglądzie oraz sympatycznym charakterze. Gdy wybierzemy już odpowiednią rasę dla siebie, pojawia się pewien problem - gdzie kupić kota syberyjskiego?
hodowla kotów neva masquerade

Hodowla kotów neva masquerade. Kocięta, cena

Neva masquerade to rasa kotów, która posiada bardzo rodzinny charakter i nada się do domów z dziećmi. Uważany jest za jedną z najzdrowszych ras, jest energiczny i chętny do zabawy. Jak znaleźć hodowlę kotów neva masquerade i gdzie kupić kota syberyjskiego? Tego dowiesz się w niniejszym artykule.
ile kosztuje kot syberyjski

Ile kosztuje kot syberyjski?

Koty syberyjskie zyskały w ostatnim czasie naprawdę szerokie grono fanów. Nic dziwnego, cieszą się one bowiem naprawdę niecodziennym wyglądem, który przypomina, że pochodzą z głębia Rosji, a dokładniej z Syberii, o czym świadczy ich nazwa. Sprawdź!