Przeglądasz teraz

Odmiany

kot syberyjski rudy

Kot syberyjski rudy – historia, zachowanie i pielęgnacja

Kot syberyjski rudy, koty syberyjskie czarne - to coraz częstsze hasła pojawiające się w wyszukiwarkach internetowych. Z roku na roku zaobserwować można rosnącą popularność tej rasy. Czym wyróżnia się od innych? Jakie ma cechy? Jak wygląda pielęgnacja?
kot syberyjski szylkretowy

Koty syberyjskie czarne. Opis, wygląd i cena

Jedna z najpiękniejszych i najciekawszych ras kotów domowych, która podbija serca miłośników tego gatunku – czarne koty syberyjskie! Czym się charakteryzują i ile kosztują, przeczytasz w poniższym artykule.
koty syberyjskie czarne

Kot syberyjski szylkretowy – najważniejsze informacje

Szylkretowy koty syberyjskie uchodzą za jedne z najpiękniejszych ras. Miłośnicy czteronożnych pupilów nieustannie się nimi zachwycają. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na temat tej wyjątkowej odmiany.
kot syberyjski kremowy

Kot syberyjski kremowy – cena, wygląd, umaszczenie

Marzy Ci się zjawiskowo umaszczony kot o nieco dłuższej sierści, bystrych oczach i pięknych rysach? Kot syberyjski kremowy będzie znakomitym wyborem. Oryginalny wygląd w połączeniu z niebanalną kolorystyką sprawi, że zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia.
kot syberyjski niebieski

Kot syberyjski niebieski – charakter, cena, hodowla

Niebieski kot syberyjski to niewątpliwie osobliwy osobnik. Wiele rodzin ceni sobie jego charakter, a za jego urok trzeba zapłacić wysoką cenę. Czy ten koszt jest warty utrzymywania tego kociaka pod swoim dachem?
kot syberyjski szary

Kot syberyjski szary. Opis, wygląd i charakter

Poszukujesz towarzysza codziennych zajęć domowych? Kot syberyjski szary będzie zawsze przy Tobie! Towarzyski i przywiązany do swojego właściciela kociak jest spełnieniem marzeń wielu osób. Dlaczego warto zainteresować się tą rasą?
neva masquerade charakter

Neva masquerade – charakter

Kot neva masquerade to piękne i niezwykłe zwierzę. Przyciąga ludzi nie tylko swoim wyglądem, ale także swoim charakterem. Jest to kot łagodny, ugodowy, a przy tym inteligentny i ciekawski. Kocha się bawić, także z dziećmi. Jeśli chodzi o hodowlę i kupno tego kota, trzeba koniecznie nabywać neva masquerade z zaufanych hodowli - w innym przypadku wspieramy nieuczciwe pseudo-hodowle.
kot syberyjski niebieskie oczy

Kot syberyjski – niebieskie oczy i puszyste futerko

Wszystkie sty syberyjskie posiadają bardzo miłe usposobienie i są najczęściej adoptowane i kupowane do domów. Z artykułu dowiemy się jakie usposobienie ma kot syberyjski niebieskooki, czemu warto nie go w swoim domu oraz jakie ma cechy charakterystyczne.
kot syberyjski biały

Kot syberyjski – biały. Przedstawienie odmiany

Kot syberyjski to rasa pochodząca z Syberii - od czego wzięła się ich nazwa. Można je spotkać w wielu odmianach kolorystycznych - mogą one być rude, białe, czarne, niebieskie, srebrne, złote, kremowe, szylkretowe. Wyróżnić można również koty syberyjskie krótko i długowłose.
kot syberyjski neva masquerade

Kot syberyjski neva masquerade

Pochodząca z Rosji rasa kota domowego zaliczana do ras kotów półdługowłosych, która zyskała wielu zwolenników dzięki jej wyjątkowo przyjaznemu charakterowi oraz stosunkowo małego nakładu pracy właściciela przy pielęgnacji pupila.
kocięta neva masquerade

Kocięta neva masquerade – hodowla. Gdzie kupić?

Neva Masquerade są jednymi z najsłodszych kotów domowych. Są niezwykle łagodne, towarzyskie, przyjacielskie i łatwo przywiązują się do opiekuna. Idealnie sprawdzą się w domu pełnym miłości do kotów.
kot syberyjski krótkowłosy

Kot syberyjski krótkowłosy. Pielęgnacja i wygląd

Koty krótkowłose, takie jak kot syberyjski krótkowłosy, są najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem kotów, jakie zwykle trzyma się w domu. Za ich potomków, uznaje się żbika oraz kota nubijskiego. Inteligencja kotów krótkowłosych sprawia, że z łatwością, potrafią się one dostosować do stworzonych im przez nas domowych warunków oraz wymogów jakie przed nimi stawiamy.
kot syberyjski długowłosy

Kot syberyjski długowłosy. Charakterystyka tej odmiany

Koty syberyjskie długowłose to naturalna, nie krzyżówkowa rasa, której korzenie sięgają mroźnych obszarów Syberii. Koty te przez lata w swojej ojczyźnie uznawane były za dosyć pospolite. Dziś ze względu na stale rosnące zainteresowanie ta rasą, stały się ulubieńcami salonów. Sprawdź!